Онлайн-платформи


Громадський проект / Бюджет міських ініціатив

Платформа, створена технологічною громадською організацією SocialBoost за підтримки Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) і за фінансування USAID Україна.

Соціальний Інспектор

Спільний проект ГО "Платформа Громадський Контроль", Фонду Східна Європа та ІТ-волонтерів з V-Jet. Проект підтриманий програмою «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (ЕGАР), що фінансується Швейцарською Конфедерацією, та програмою "Ціна держави", що фінансується Європейським Союзом.

Єдина система громадських ініціатив

Система створена в межах програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа, фондом InnovaBridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного урядування.

Народна Рада

Це платформа, розроблена з метою допомоги соціально-активним жителям не лише спостерігати за діями членів міської ради та рішеннями, які вони приймають щодо міського бюджету, але й долучитися до відповідної процедури голосування.

Соціально активний Громадянин

Муніципальна онлайн-платформа «Соціально активний громадянин» citizen.odessa.ua включає в себе п'ять напрямків, спрямованих на взаємодію влади з територіальною громадою та участю одеситів в управлінні містом: Сервіс подачі електронних петицій, Громадський бюджет, Громадське обговорення, Запити на доступ до публічної інформації та SMS інформування.Наш сервіс є безплатним, але на його підтримання та хостинг потрібні гроші. Тому ми відображаємо невелику кількість реклами.
Дякуємо за розуміння.