Бюджет участі


Платформа реалізації ідей для покращення твого міста

Бюджет участі — демократичний процес, який дає змогу кожному жителеві брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.

Існує три платформи на яких працюють ці голосування:

  1. «Громадський проект» — платформа, створена технологічною громадською організацією SocialBoost за підтримки Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) і за фінансування USAID Україна.
  2. «Бюджет участі / Соціальний Інспектор» — платформа, розроблена як частина спільного проекту ГО «Платформа Громадський Контроль», Фонду Східна Європа та IT-волонтерів з v-jet.
  3. «Громадський бюджет» — єдина система громадських ініціатив, створена в межах програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа, фондом InnovaBridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного урядування.

Ми зібрали інформацію майже щодо всіх проектів за всі роки існування бюджету міських ініціатив в Україні.


Назва Місто Бюджет Голосів Проектів


Наш сервіс є безплатним, але на його підтримання та хостинг потрібні гроші. Тому ми відображаємо невелику кількість реклами.
Дякуємо за розуміння.